Zobacz stary serwisKontakt - Zareklamuj siê tutaj
Wózki wid³owe / Opis og³oszenia

« Poprzednie

Nastêpne »

Operator reachtruck. Atrakcyjne warunki pracy

Dane:

Opis:

Opis stanowiska:
praca w magazynie du¿ego sklepu Holenderskiego
obs³uga bocznego wózka wysokiego sk³adowania (Reachtruck)
praca przy zbieraniu zamówieñ
inne prace magazynowe: kontrola jako¶ci, przygotowywanie do wysy³ki, roz³adowywanie samochodów ciê¿arowych
Wymagania:
DO¦WIADCZENIE W JE¯D¯ENIU WÓZKIEM BOCZNYM WYSOKIEGO SK£ADOWANIA MIN. 6 MIESIÊCY (typu Reachtruck)
komunikatywna znajomo¶æ jêzyka angielskiego
gotowo¶æ podjêcia pracy w nadgodzinach
za¶wiadczenie o niekaralno¶ci (VOG)

Oferujemy:
dobre wynagrodzenie z perspektyw± podwy¿ki
pracê w renomowanej firmie z mo¿liwo¶ci± rozwoju zawodowego
gwarancja godzin, mo¿liwo¶æ d³ugotrwa³ej wspó³pracy
bezp³atny transport do NL i miesi±c mieszkania gratis!
opiekê polskich rezydentów
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejno¶ci wezm± udzia³ aplikacje przes³ane za pomoc± formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/236969/0) oraz spe³niaj±ce wymagane kryteria. Do formularza zg³oszeniowego nale¿y do³±czyæ CV w jêzyku angielskim lub niemieckim.

Informacje o og³oszeniodawcy:

Og³oszenie dodane przez: TnS Group - statystyki og³oszeñ
Telefon: 77 456 16 06
E-Mail: Kontakt z og³oszeniodawc±

W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis www.widlaki.pl. Dziêkujemy.

Szczegó³y og³oszenia

Numer og³oszenia : 11180
Data dodania/aktualizacji: 2016.11.29

Og³oszenia tej kategorii Og³oszenia tego u¿ytkownika Kontakt z og³oszeniodawc± Powiadom przyjaciela Drukuj